color hair

Místo určené pro barviva a barviva na vlasy


Color Hair :

Věnujte pozornost kráse barev pro vysoce kvalitní vlasy. Ne všechny značky dělají krásný a zdravý účes. Vyberte si z velkých společností na webu ten, který vytváří barvu, která vám vyhovuje, a bude mít rozdílný vliv. Všechny zdejší výrobky jsou vyzkoušeny a zaručeny. Barva vlasů je dát vlasům barvu, jiné barvy, než ty, které jsou v přirozené melanže. Existují různé typy barev vlasů. Můžeme rozlišit ty rostliny, kovové a nakonec i dočasné syntetické. Obecný pojem barvení se vztahuje hlavně na syntetické barvy. Rostlinná barviva: zde se pojem barviva používá nesprávně. Ve skutečnosti tyto látky nejsou schopny obarvit celé vlasy jednotným způsobem, ale pouze poskytují barevné odrazy. Barvivo na vlasy jsou z rostlin extrahovány, jsou málo alergenní a/nebo dráždivé, ale mají omezený rozsah barev. Jakmile se aplikuje, sváže se se slabými obligacemi s vodíkem, pro který má barva odpor, který je dočasně a nikoli trvalý. Henna je barevná látka, která může dát tmavé vlasy červenooranžově oranžové s měděnými odstíny, zatímco světlé nebo lehké odrazy produkují červenou mrkev. Další rostlinným látkou je azulen, který je extrahován z heřmánkový lisováním květinové špičky. Azulen je barevný zvýrazňovače pro blond nebo světlé vlasy. Třetí látkou zeleninovou barvivo je Indigo, které se extrahuje macerací z rostlin patřících do čeledi Indigo. Indigo sám dává modrou barvu; Proč ji používáte v kombinaci s hennou, abyste dali vlasům hnědavě červený reflex. Molekula zodpovědná za modrou barvu vlasů je indican, která zase pochází z indoxylu hydrolýzou, která bude oxidována na Indigo. Postupná nebo kovová barviva. Tyto barvy dávají vlasům požadovanou barvu ve velmi postupném, takže opakované aplikace jsou nezbytné. Postupná barviva se skládají hlavně z kovových solí schopných tvořit oxidy kovů nebo reagovat s sloučeninami obsahujícími síru (původní sulfidy z kovu), jako jsou keratin, cystin a cystein. Dotyčnými solemi jsou Octan olovnatý a soli bismutu, mědi, niklu, kobaltu nebo manganu. Typ formulace barviva je barva octanu olovnatého ve vodném roztoku glycerinu; představuje sérii charakteristik: pracuje velmi pomalu, aby dal požadované barvy; Zvýrazní barvu tmavých vlasů; Přidáním octanu olovnatého lze použít dusičnan stříbrný (AgNO3), který se používá pouze v produktech pro řasy a obočí. Maximální koncentrace je 4%. Tato látka dává jasně světlu černou barvu, protože v kontaktu s ní je dusičnan stříbrný původem z čistého stříbra. Dusičnan stříbrný má nějakou toxicitu pro člověka; Ve skutečnosti je výrobek označen, může být škodlivý, držet se dál od očí.

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Color Hair, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Color Hair, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Color Hair, Prodej vlasných výrobků, prodej kadeřnictví, prodej kadeřnictví, prodej sušiček na vlasy, prodej vlasce na vlasy, prodej nůžek na vlasy, prodej Kadeřnické péče, prodej odolné péče vlasy, kerastové prodeje, Color Hair, prodej protoplasmy, prodej paruků, prodej argániového Oil, prodej Moroccanoil, prodej fonlux Parlux, prodej kartáčů na vlasy, prodej dřevěných hřebenů, prodej oděvů pro kadeřnictví, prodej barvení vlasů, Color Hair, prodej speciálních vlasové šampony, prodej kadeřnictví, prodej kadeřnictví, obchod, Nejlepší cena, odbytové výrobky

X

privacy