color hair

Dažikliams ir plaukų dažams skirta svetainė


Color Hair :

Atkreipkite dėmesį į grožį naudojant spalvas aukštos kokybės plaukus. Ne visi prekiniai ženklai, kad jūsų plaukai gražūs ir Sveiki. Pasirinkite iš didžiųjų kompanijų svetainėje vienas, kad gamina spalva, kuri jums tinka ir patirti skirtumą. Produktai čia visi išbandyti ir garantuotas. Plaukų spalva yra suteikti plaukų dažų kai spalva tipo, išskyrus tai, kad suteikia natūralų melanin. Yra įvairių tipų plaukų spalva. Mes galime atskirti tuos augalus, metalo, ir galiausiai laikinai sintetinių tie. Bendrinis terminas dažų yra daugiausia susijęs su sintetinių tie. Augaliniai dažai: čia terminas dažų naudojamas netinkamai. Iš tiesų, šios medžiagos negali spalva visą plaukus vienodu būdu, o tik suteikia spalvos atspindžių. Plaukų spalva augaliniai dažai yra ekstrahuojami iš augalų, yra mažai alergicznych ir/arba dirgina, bet turi ribotą spalvų diapazoną. Kai taikoma, jie jungiasi prie plaukų su silpna obligacijų vandenilio, kurių spalva yra atsparumas suteikiamas laikinas, o ne visam laikui. Henna yra plaukų spalva augalų medžiaga, kuri gali suteikti Tamsūs plaukai rausvai oranžinė su vario atspalviu, o šviesūs arba šviesos atspindžiai gamina raudona-morkų. Kitas augalas medžiaga yra azulenas, kuris yra ekstrahuojamas iš ramunėlių per paspausdami žydėjimo viršūnes. Azulenas yra plaukų spalva highžiebtuvėliai blondinė arba šviesos. Trečioji medžiaga daržovių dažų yra Indigo, kuris yra ekstrahuojamas maceravimo iš augalų, priklausančių Indigo šeimos. Indigo pati suteikia mėlyną spalvą; Kodėl jūs jį naudoti kartu su chna siekiant suteikti plaukams rusvai raudonos refleksas. Molekulė, atsakinga už mėlynos plaukų spalva yra kaltinimas, kuris savo ruožtu kilmės indoxyl hidrolizės būdu, kuris bus oksiduoti į Indigo. Laipsniški arba metalo dažai. Šie dažai suteikia plaukams norimą spalvą labai palaipsniui, todėl kartotinės paraiškos yra būtinos. Laipsniškus dažus daugiausia sudaro metalų druskos, galinčios formuoti metalų oksidus arba reaguoti su sieros turinčiais junginiais (kurių kilmės šalis yra metalų Sulfidai), pvz., Keratyny, cistino ir cisteino. Šios druskos yra bismuto, vario, nikelio, kobalto ar mangano švino acetatas ir druskos. Dažų formos tipas yra švino acetato vandeninis glicerino tirpalas; jis pristato savybių serija: jis veikia labai lėtai suteikti norimą spalvą; Paryškina tamsių plaukų spalvą; Švino acetato papildymą galima naudoti sidabro nitratą (AgNO3), kuris naudojamas tik blakstienų ir antakių gaminiuose. Maksimali koncentracija yra 4%. Ši medžiaga suteikia juodos spalvos ryškios šviesos, nes su juo liečiasi sidabro nitrato kilęs Grynas sidabras. Sidabro nitratas turi tam tikrą toksiškumą žmonėms; Iš tiesų, produktas yra pažymėtas, gali būti žalingas, laikyti atokiau nuo akių.

Encyclopedic hair website


Kirpyklos rūpintis plaukų grožio ir estetinės salonuose sveikatos, su stiliaus šukuosena mados plaukų nuotraukomis ir pardavimo plaukų priežiūros produktus.

Susijusios temos

Kirpėjų žodynas

Color Hair, kirpyklos, plaukai, sveikata, grožio salonai, plaukų mados nuotraukos, šukuosena, estetika, pardavimas, nuplikimas priežiūra, Color Hair, plaukų kritimo, dažymas, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Color Hair, Parduodu plaukų produktus, pardavimo Kirpyklų produktų, pardavimo Kirpyklų elementus, pardavimo plaukų džiovintuvai, pardavimo plaukų ištiesinimo, pardavimo šukuosena žirklės, pardavimo plaukų atauga priežiūros, pardavimo neatspari priežiūra plaukai, Kerastase pardavimo, Color Hair, pardavimo protoplazmine, pardavimo Perukai, pardavimo Aranas, pardavimo Moroccanoil, pardavimo phonlux Parlux, pardavimo hairbrushes, pardavimo medinių šukių, pardavimo drabužių kirpyklos, pardavimo plaukų dažų, Color Hair, parduodant specialius plaukų šampūnus, parduodant Kirpyklų baldus, parduodant Kirpyklų kursus, verslą, geriausią kainą, išėjimo plaukų produktus

X

privacy