color hair

Vieta, kas veltīta krāsām un matu krāsām


Color Hair :

Jautājiet uzmanību skaistumu, izmantojot krāsas augstas kvalitātes matiem. Ne visi zīmoli padara matus skaistus un veselīgus. Izvēlieties no lielajiem uzņēmumiem mājas lapā vienu, kas ražo krāsu, kas ir piemērots jums un pieredzi starpību. Produkti šeit visi ir pārbaudīti un garantēta. Matu krāsa ir dot matu krāsu dažu veidu krāsu, izņemot to, ko piešķir dabas melanīna. Ir dažādu veidu matu krāsu. Mēs varam atšķirt šos augus, metāla tiem, un, visbeidzot, pagaidu sintētiskās ones. Vispārējs termins krāsviela ir galvenokārt attiecas uz sintētisko ones. Dārzeņu krāsvielas: šeit termins krāsa tiek izmantota nepareizi. Patiesībā šīs vielas nespēj krāsot visus matus vienotā veidā, bet tikai piešķir krāsainas pārdomas. Matu krāsa dārzeņu krāsvielas tiek iegūtas no augiem, ir maz alerģisks un/vai kairinošs, bet ir ierobežota krāsu gammes. Kad piemēro, tie saistās ar matiem ar vāju obligācijas ar ūdeņradi, par kuru krāsa ir pretestība piešķir pagaidu un nav pastāvīga. Henna ir matu krāsu augu vielas, kas var dot tumši mati sarkanīgi oranžs ar vara nokrāsas, bet gaišmatis vai gaismas atstarošanās ražo sarkano burkānu. Vēl viena augu viela ir Azulēns, ko iegūst no kumelīšu presēšanas ar ziedēšanas galotnēm. Azulēns ir matu krāsu marķieri gaišmatis vai gaismas. Trešā viela augu krāsa ir indigo, kas ekstrahē ar macerācijas no augiem, kas pieder ģimenes indigo. Indigo pats par sevi dod zilu krāsu; Kāpēc jūs to izmantot kombinācijā ar hennu, lai dotu matiem brūngani sarkanu refleksu. Molekulā, kas atbild par zilo matu krāsa ir indican, kas savukārt nāk indoxyl ar hidrolīzes, kas tiks oksidēts, veidojot indigo. Pakāpeniski vai metāliskas krāsvielas. Šīs krāsvielas dod matiem vēlamo krāsu ļoti pakāpeniskā, tāpēc ir nepieciešami atkārtoti pieteikumi. Pakāpeniskās krāsvielas sastāv galvenokārt no metālu sāļiem, kas spēj veidot metālu oksīdus, vai reaģēt ar sēra saturošiem savienojumiem (noteiktas izcelsmes metālu sulfīdi), piemēram, keratīnu, cistīna un cisteīns. Attiecīgie sāļi ir svina acetāts un bismuta, vara, niķeļa, kobalta vai mangāna sāļi. Krāsvielas preparāta veids ir svina acetāta šķīdums glicerīna ūdens šķīdumā; tā piedāvā virkni īpašību: viņš strādā ļoti lēni, lai dotu vēlamo krāsu; Akcentē tumšo matu krāsu; Pievienojot svina acetātu var izmantot Sudraba nitrāts (AgNO3), kas tiek izmantots tikai produktiem, skropstas un uzacis. Maksimālā koncentrācija ir 4%. Šī viela dod melnu krāsu uz spilgtu gaismu, jo saskarē ar to Sudraba nitrāts nāk tīrs sudrabs. Sudraba nitrāts ir zināma toksicitāte cilvēkiem; Patiesībā produkts ir iezīmēts var būt kaitīgs, sargāt no acīm.

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Color Hair, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Color Hair, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Color Hair, Pārdod matu produktus, pārdodot frizieru produktus, pārdodot frizieru priekšmetus, pārdodot matu žāvētājus, pārdodot matu iztaisnotājus, pārdodot frizūra šķēres, pārdodot matus regrowth aprūpi, pārdodot Fall-Proof aprūpe mati, kerastase Sales, Color Hair, pārdošana protoplazmīna, pārdodot parūkas, pārdodot argana eļļu, pārdodot marokāeļļa, pārdodot phonlux Parlux, pārdodot matu sukas, pārdodot koka ķemmes, pārdodot apģērbu frizieriem, pārdodot matu krāsu, Color Hair, pārdodot īpašu matu šampūni, pārdodot frizieru mēbeles, pārdodot frizieru kursus, bizness, labākā cena, izplūdes matu produkti

X

privacy