color hair

Strona poświęcona barwników i barwników do włosów


Color Hair :

Zwrócić uwagę na piękno za pomocą kolorów dla włosów wysokiej jakości. Nie wszystkie marki sprawiają, że Twoje włosy są piękne i zdrowe. Wybierz jedną z wielkich firm na stronie internetowej, która produkuje kolor, który Ci odpowiada i doświadczyć różnicy. Produkty tutaj są testowane i gwarantowane. Kolor włosów jest dać farbowania włosów pewnego rodzaju kolor, inne niż przyznane przez naturalny melanin. Istnieją różne rodzaje koloru włosów. Możemy odróżnić te rośliny, metalowe i wreszcie tymczasowe syntetyczne. Ogólny termin barwnika odnosi się głównie do tych syntetycznych. Barwniki roślinne: tutaj termin barwnik jest stosowany nieprawidłowo. W rzeczywistości, substancje te nie są w stanie pokolorować całe włosy w jednolity sposób, ale tylko nadają kolorowe odbicia. Barwniki roślinne kolor włosów są ekstrahowane z roślin, są mało alergie i/lub irytujące, ale mają ograniczony zakres kolorów. Po nałożeniu, wiążą się z włosami słabych wiązań do wodoru, dla których kolor ma opór przyznane tymczasowe, a nie na stałe. Henna jest substancją kolor włosów roślin, które mogą dać ciemne włosy czerwonawy-pomarańczowy z odcieni miedzi, podczas gdy blond lub odbicia światła produkuje czerwone marchewki. Inna substancja roślinna jest Azulene, który jest pobierany z rumianku poprzez naciśnięcie kwitnących wierzchołków. Azulene jest wyróżniki kolor włosów dla blond lub światła. Trzecia substancja barwnika roślinnego jest Indigo, który jest pobierany przez maceracji z roślin należących do rodziny indygo. Indigo sam daje niebieski kolor; Dlaczego go używać w połączeniu z henną w celu nadania włosom brązowo-czerwony Reflex. Cząsteczką odpowiedzialną za kolor niebieskiego włosów jest indican, który z kolei pochodzi z inoksylu przez hydrolizę, która będzie utleniona do postaci indygo. Barwniki stopniowe lub metaliczne. Barwniki te nadają włosom pożądany kolor w bardzo stopniowym, więc powtarzające się aplikacje są niezbędne. Stopniowe barwniki składają się głównie z soli metalowych zdolnych do formowania tlenków metali lub reagują na związki zawierające siarkę (pochodzące siarczki metali), takie jak keratyna, cystyna i cysteina. Przedmiotowe Sole to Octan ołowiu i sole bizmutu, miedzi, niklu, kobaltu lub manganu. Typ preparatu barwnika jest to, że Octan ołowiu w roztworze wodnym glicerolu; prezentuje szereg cech: pracuje bardzo powoli, aby nadać pożądany kolor; Akcentuje kolor ciemnych włosów; Dodatek octanu ołowiu można stosować Azotan srebra (AgNO3), który jest stosowany tylko w produktach do rzęs i brwi. Maksymalne stężenie wynosi 4%. Substancja ta daje czarny kolor do jasnego światła, ponieważ w kontakcie z nim Azotan srebra pochodzi czystego srebra. Azotan srebra ma pewną toksyczność dla ludzi; W rzeczywistości, produkt jest oznaczony może być szkodliwe, trzymać z dala od oczu.

Encyclopedic hair website


Fryzjer dbać o zdrowie włosów w salonach kosmetycznych i estetycznych, z fryzury stylu dla zdjęć mody-włosy i sprzedaż produktów do pielęgnacji włosów.

Tematy pokrewne

Leksykon fryzjera

Color Hair, fryzjer, włosy, zdrowie, salony piękności, zdjęcia mody do włosów, fryzury, estetyka, sprzedaż, Pielęgnacja łysienia, Color Hair, upadek włosów, farbowanie, sunstrokes, balayages, meches, Shatush, Deja-Vu, Color Hair, Sprzedaż produktów do włosów, sprzedaż produktów fryzjerskich, sprzedaż przedmiotów fryzjerskich, sprzedaż suszarek do włosów, sprzedawanie prostownice do włosów, sprzedawanie nożyczek do włosów, sprzedawanie pielęgnacji odrastania, sprzedawanie odpornych na upadek opieki włosy, sprzedaż Kerastase, Color Hair, sprzedaż protoplazmina, sprzedaż peruki, sprzedaż oleju arganowego, sprzedaż Moroccanoil, sprzedaż Parlux phonlux, sprzedaż szczotek do włosów, sprzedaż drewnianych grzebków, sprzedaż odzieży dla fryzjerów, sprzedaż farbowania włosów, Color Hair, sprzedaż specjalnych szampony do włosów, sprzedaż mebli fryzjerskich, sprzedaż kursów fryzjerskich, biznes, Najlepsza cena, produkty do włosów Outlet

X

privacy