color hair

Stránka venovaná farbív a farbivá na vlasy


Color Hair :

Klásť dôraz na krásu pomocou farieb pre vysoko kvalitné vlasy. Nie všetky značky, aby vaše vlasy krásne a zdravé. Vyberte si z veľkých firiem na webových stránkach ten, ktorý produkuje farbu, ktorá vám vyhovuje a zažiť rozdiel. Produkty tu sú testované a zaručené. Farba vlasov je dať farbenie vlasov nejaký typ farby, iné ako, ktoré udeľuje prírodný melanin. Existujú rôzne typy farieb vlasov. Môžeme rozlíšiť tie rastliny, kovové ty, a nakoniec dočasné syntetické ty. Generický termín farbivo sa vzťahuje hlavne na syntetické ty. Rastlinné farbivá: tu termín farbivo sa používa nesprávne. V skutočnosti, tieto látky nie sú schopné farbiť celé vlasy jednotným spôsobom, ale len priznať farebné odrazy. Farba vlasov zeleninové farbivá sú extrahované z rastlín, sú málo alergénne a/alebo dráždivé, ale majú obmedzený rozsah farieb. Po aplikácii sa viažu na vlasy so slabým dlhopismi na vodík, pre ktoré má farba odpor, ktorý je dočasne a nie trvalý. Henna je farba vlasov rastlina látka, ktorá môže dať tmavé vlasy červenkasté-oranžová s medenými odtieňmi, zatiaľ čo blond alebo svetlo odrazy produkuje červeno-mrkva. Ďalšou rastlinou látkou je azulén, ktorý sa extrahuje z harmančeka cez lisovanie kvitnúcich vrcholov. Azulén je farba vlasov zvýrazňovače pre blond alebo svetlo. Tretia látka rastlinné farbivo je indigo, ktorý sa extrahuje maceráciou z rastlín patriacich do čeľade Indigo. Indigo samo o sebe dáva modrú farbu; Prečo ho používať v kombinácii s Henna s cieľom dať vlasy hnedasté-červený reflex. Molekula zodpovedná za modrú farbu vlasov je indican, ktorý následne pochádza indoxylové hydrolýzou, ktorý bude oxidovaný tvoriť Indigo. Postupné alebo kovové farbivá. Tieto farbivá dávajú vlasy požadovanú farbu vo veľmi postupnej, takže opakované aplikácie sú potrebné. Postupné farbivá pozostávajú prevažne z kovových solí, ktoré sú schopné tvoriť oxidy kovov, alebo reagujú s zlúčeninami obsahujúcimi síru (sulfidy s pôvodom v kovov), ako je keratín, cystín a cysteín. Predmetné soli sú olovo acetát a soli bizmutu, medi, niklu, kobalt alebo mangánu. Typom zloženia farbiva je to, že olovo acetát vo vodnom roztoku Glycerin; to predstavuje sériu charakteristík: pracuje veľmi pomaly, aby požadovanú farbu; Zvýrazňuje farbu tmavých vlasov; Pridanie olova acetát môže byť použitý dusičnan strieborný (AgNO3), ktorý sa používa len v produktoch pre riasy a obočie. Maximálna koncentrácia je 4%. Táto látka dáva čiernu farbu na jasné svetlo, pretože v kontakte s ním dusičnan strieborný pochádza z čistého striebra. Dusičnan strieborný má určitú toxicitu pre ľudí; V skutočnosti je výrobok označený môže byť škodlivý, držať ďalej od očí.

Encyclopedic hair website


Kaderníci starať o zdravie vlasov v kráse a estetické salóny, s štýl účesy pre módu-vlasy fotografie a predaj výrobkov starostlivosti o vlasy.

Súvisiace témy

Lexikón na kaderníčky

Color Hair, kaderníctvo, vlasy, zdravie, krása salóny, vlasy módne fotografie, účesy, estetika, predaj, plešatosti starostlivosti, Color Hair, vypadávanie vlasov, farbenie, sunstrokes, balayages, meches, shatush, Deja-Vu, Color Hair, Predaj vlasové výrobky, predaj Kadernícke výrobky, predaj Kadernícke predmety, predajné sušiče vlasov, predaj vyrovnávanie vlasov, predaj strihanie nožníc, predaj vlasov opätovný rast starostlivosti, predaj jeseň-dôkaz starostlivosti vlasy, kerastase predaj, Color Hair, predaj protoplasmine, predaj parochne, predaj Arganový olej, predaj MoroccanOil, predaj phonlux Parlux, predaj hairkefy, predaj drevených hreje, predaj odevov pre kaderníkov, predaj farbenie vlasov, Color Hair, predaj špeciálne vlasové šampóny, predaj Kadernícke nábytok, predaj kaderníckych kurzov, Business, Najlepšia cena, výstupné vlasové výrobky

X

privacy