color hair

Site boyalar ve saç boyaları adanmış


Color Hair :

Yüksek kaliteli saçlar için renkleri kullanarak güzelliğe dikkat edin. Tüm markalar saçınızı güzel ve sağlıklı yapmaz. Web sitesinde size uygun renk üreten ve farkı deneyim büyük şirketler den seçin. Buradaki tüm ürünler test edilmiş ve garanti altındadır. Saç rengi saç boyası renk çeşit vermektir, bunun dışında doğal melanin tarafından verilen. Saç rengi farklı türleri vardır. Bu bitkileri, metal leri ve son olarak da geçici sentetik olanları ayırt edebiliriz. Genel terim boya esas olarak sentetik olanları ifade eder. Sebze boyaları: Burada boya terimi yanlış kullanılır. Aslında, bu maddeler tek tip bir şekilde tüm saç renk mümkün değildir, ama sadece renkli yansımaları vermek. Saç rengi sebze boyaları bitkilerden ayıklanır, biraz alerjenik ve / veya tahriş edici ama renk sınırlı bir aralığı vardır. Uygulandıktan sonra, onlar hidrojen zayıf bağları ile saça bağlamak, hangi renk geçici ve kalıcı değil verilen bir direnç vardır. Kına koyu saç bakır tonları ile kırmızımsı-turuncu verebilir bir saç rengi bitki madde, sarışın veya açık yansımaları kırmızı-havuç üretiriken. Başka bir bitki maddesi Azulene, çiçekli üstleri presleme yoluyla papatya elde edilir. Azulene sarışın veya hafif için bir saç rengi vurgulayıcılar olduğunu. Üçüncü madde bitkisel boya indigo, çivit ailesine ait bitkilerden maceration tarafından elde edilir. Indigo kendisi tarafından mavi bir renk verir; saç kahverengimsi-kırmızı refleks vermek için neden kına ile birlikte kullanmak. Mavi saç rengisorumlu molekül çivit, hangi sırayla indigo oluşturmak için oksitlenmiş olacak hidroliz tarafından indoksil kaynaklanır. Kademeli veya metalik boyalar. Bu boyalar saç çok kademeli olarak istenilen renk vermek, bu yüzden tekrarlanan uygulamalar gereklidir. Kademeli boyalar esas olarak metal oksitler oluşturma yeteneğine sahip metal tuzları oluşur, ya da kükürt içeren bileşikler ile reaksiyona (metal sülfürler kökenli), keratin gibi, sistin ve sistein. Söz konusu tuzlar kurşun asetat ve busmut, bakır, nikel, kobalt veya manganez tuzlarıdır. Boya formülasyon türü gliserin sulu çözeltisi kurşun asetat olduğunu; bir dizi özellik sunar: İstenilen rengi vermek için çok yavaş çalışır; Koyu renk saç rengini vurgular; Kurşun asetat ilavesi sadece kirpik ve kaşlar için ürünlerde kullanılan gümüş nitrat (AgNO3) kullanılabilir. Maksimum konsantrasyon %4'tür. Bu madde parlak ışığa siyah bir renk verir, çünkü onunla temas halinde gümüş nitrat saf gümüş kaynaklanır. Gümüş nitrat insanlar için bazı toksisite vardır; Aslında, ürün zararlı olabilir işaretlenir, gözlerden uzak tutmak.

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Color Hair, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Color Hair, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Color Hair, Saç ürünleri satmak, kuaför ürünleri satmak, kuaför ürünleri satmak, saç kurutma makinesi satmak, saç düzleştirici satmak, saç kesimi makasları satmak, saç rebüyüme bakımı satmak, sonbahara dayanıklı bakım satmak saç, kerastase satış, Color Hair, satış protoplazm, peruk satan, argan yağı satan, fasyağı satan, phonlux parlux satan, saç fırçası satan, ahşap tarak satan, kuaförler için giyim satan, saç boyası satan, Color Hair, özel saç şampuanları satan, kuaför mobilyasatan, kuaför kursları satan, iş, en iyi fiyat, outlet saç ürünleri

X

privacy