color hair

Сайт, присвячений фарбниками і барвниками для волосся


Color Hair :

Поставте увагу на красу, використовуючи кольори для якісного волосся. Не всі бренди роблять ваше волосся красивою і здоровою. Виберіть з великих компаній на сайті той, який виробляє колір, який підходить вам і досвід різниця. Продукти тут всі перевірені і гарантовані. Колір волосся, щоб дати фарби для волосся певного типу кольору, крім того, що надається природним меланіну. Існують різні види кольору волосся. Ми можемо відрізнити ці рослини, металеві, і, нарешті, тимчасові синтетичні. Загальний термін барвник в основному відноситься до синтетичних. Рослинні барвники: тут термін барвник використовується неналежним чином. Насправді, ці речовини не в змозі колір всього волосся в єдину чином, а просто наділити кольорові роздуми. Колір волосся рослинні барвники витягуються з рослин, мало алергенні і/або дратує, але мають обмежений діапазон кольорів. Після застосування вони прив'язують до волосся слабкими зв'язками з воднем, для яких колір має опір, що надається тимчасовим і не постійним. Хна це колір волосся рослина речовина, яка може дати Темне волосся червонувато-помаранчевий з мідними відтінками, в той час як світлі або світло відображень виробляє червоно-морква. Інший рослинний речовина азулен, який видобувається з ромашки за допомогою пресування квітучих вершин. Azulene це колір волосся високої запальнички для блондин або світла. Третя речовина рослинна фарба індиго, який видобувається шляхом мацерації з рослин, що належать до сімейства індиго. Індиго сам по собі дає синій колір; Чому ви використовуєте його в поєднанні з хною для того, щоб надати волоссі коричневий-червоний рефлекс. Молекули, що відповідають за синій колір волосся індивід, яка, в свою чергу, бере початок indoxyl по гідролізу, який буде окислюється для формування індиго. Поступова або металізовані барвники. Ці барвники надають волоссі бажаний колір в дуже поступове, тому неодноразові аплікації необхідні. Поступові барвники в основному складаються з металів солі, здатних формувати оксиди металів, або реагувати з сірковмісні сполуки (походження металу сульфіди), такі як кератин, цистину і цистеїн. Солі в питанні свинцю ацетат і солі вісмуту, міді, нікелю, кобальту або марганцю. Тип формулювання барвник полягає в тому, що свинцетат у водному розчині Гліцерин; він представляє ряд характеристик: він працює дуже повільно, щоб дати бажаний колір; Акцентує колір темного волосся; Додаванням ацетат свинцю можна використовувати срібну селітру (AgNO3), яка використовується тільки в продуктах для вій і брів. Максимальна концентрація-4%. Ця речовина дає чорний колір на яскраве світло, тому що в контакті з ним срібної селітру походить чисте срібло. Нітрату срібла є деяка токсичність для людини; Насправді, продукт відзначається може бути шкідливим, триматися подалі від очей.

Encyclopedic hair website


Перукарі піклуватися про здоров'я волосся в красі і естетичних салонів, зі стилем зачіски для Fashion-волосся фотографії та продаж продуктів по догляду за волоссям.

Пов'язані теми

Лексикон перукарів

Color Hair, перукарі, волосся, здоров'я, салони краси, фотографії волосся мода, зачіски, естетика, продаж, догляд за волоссям, Color Hair, випадання волосся, забарвлення, сонячні удари, balayages, meches, шатуш, Deja-Vu, Color Hair, Продаж продуктів для волосся, продаж перукарських продуктів, продаж перукарських виробів, продаж Сушарки для волосся, продаж волосся випрямлячі, продаж стрижка ножиці, продаж догляд ріст волосся, продаж падіння-доказ догляду волосся, kerastase продажу, Color Hair, продаж протоплазміна, продаж Перуки, продаж Аргана нафту, продаж марокканців нафту, продаж фонолюкс PARLUX, продаж гребінець, продаж дерев'яних гребінців, продаж одягу для перукарів, продаж фарби для волосся, Color Hair, продаж спеціальних шампунів волосся, продаж перукарських меблів, продаж перукарських курсів, бізнес, краща ціна, продукти виході волосся

X

privacy